ד"ר רם קיילוס

מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית

BOTOX®בוטוקס

קמטי הבעה המופיעים במצח, בין הגבות וסביב העיניים, וכן קמטים וקמטוטים בצוואר, בצדי הפה והפנים, מהווים חלק מהגורמים והצרכים העשויים להשפיע על נשים וגברים כאחד להתעניין ולבצע טיפוליים אסתטיים בהזרקת בוטולינום טוקסין.

טיפול אסתטי משלים, הוא הזרקה של “חומצה היאלורונית”, המסייעת במילוי קמטים ובהחזרת הנפח לפנים, שנוצרו לאחר אובדן שומן תת עורי בשל תהליך הזדקנות הפנים והעור.

הטיפול בבוטוקס (בוטולינום טוקסין) אורך מספר דקות בודדות בלבד ומסייע בהפחתת הופעת קמטים, בטשטוש, ובהשבת מראה צעיר יותר ורענן – ללא הצורך בניתוח, בהרדמה או בתקופת התאוששות והחלמה. 

תוכלי להגיע לתוצאות אסתטיות דומות גם בטיפול באמצעות קסאומין Xeomin או דיספורט Dysport, עליהם אשמח לספר ולהסביר בהרחבה.

בטרם אבצע את הטיפול, חשוב לי מאד כמנתח פלסטי מומחה בתחום וכסמכות רפואית מטפלת, שתיקח ותיקחי את כל הזמן הדרוש לחשוב על כך.

לאחר מכן, במידה ונתחיל בתהליך – אשמח להבין מהו הצורך האמיתי שלך, אשיב לשאלותיך, אייעץ, אאבחן ואבדוק את פנייך מכל הזויות ואעניק לך טיפול קוסמטי ברמה הגבוהה ביותר, בתוצאת הלוק האסתטי אליו תבקש או תבקשי להגיע.

מה זה BOTOX® ?

BOTOX® הנו תכשיר הזרקה, המחליש את השרירים המתכווצים הגורמים לקמטים, ומחליק את הקמטים והקמטוטים הקיימים.

שרירים אלה, המונים 43 במספר, מתכווצים בעת חיוך, כיווץ מצח והבעות פנים נוספות, ובשילוב עם הירידה בייצור הקולגן והאלסטין הטבעי לאורך זמן – עלולים לגרום לקמטים להתפתח ולהעמיק.

מהם היתרונות בהזרקת BOTOX® ?

BOTOX® הנו חומר הזרקה פופולארי מאד ברפואה האסתטית המסייע בהפחתת קמטים ובהצערת הפנים, מבלי הצורך לעבור מתיחת פנים או ניתוח פולשני. 

הטיפול בהזרקת BOTOX® אינו כירורגי, אורך מספר דקות בודדות בלבד ואינו מצריך הרדמה ו/או תהליך התאוששות והחלמה. 

למי מתאים הטיפול בבוטוקס ?

הטיפול מתאים לבני ובנות 18 ומעלה, למי שבריאותו/ה הכללית טובה, לנשים שאינן מניקות ו/או בהריון, ולמי שיבקשו לרענן ולהצעיר את מראה עור הפנים.

כיצד מתבצעות ההזרקות?

כמנתח פלסטי מומחה בתחום, אני משתמש במחט עדינה במיוחד על מנת להחדיר את ה- BOTOX® Cosmetic בדיוק רב לאזורים המיועדים בפנים.

בעת הטיפול שיארך כ-10 עד 15 דקות לערך, ייתכן ותחווה/י תחושת אי נוחות קלה וזמנית בעת ההזרקה. בסיומו תוכל/י לחזור לשגרת חייך וכעבור שבוע ימים תוכל/י לראות את תוצאות הטיפול המלאות על פנייך. 

כמה זמן מחזיק הטיפול?

טיפול קוסמטי ב- BOTOX® אפקטיבי לפרק זמן בין שלושה חודשים עד לחצי שנה, בהתאם לאזור המטופל.

על מנת לשמור על התוצאות הקוסמטיות לזמן ארוך יותר, ייתכן ותתבקש/י להגיע לטיפולי המשך בקליניקה שלי בהרצליה פיתוח. 

האם ישנן תופעות לוואי לטיפול ב-BOTOX® ?

הזרקת ה-BOTOX®  הנה פרוצדורה רפואית אותה אני מבצע כמומחה בתחום, תוך שליטה מלאה וידע רב באנטומיית הפנים, באמנות עיצובים ובטכניקת אור וצל.

במקרים מסוימים, עלולות להופיע תופעות לוואי כגון: 

נפיחות, חבורות, דימום, אדמומיות, כאב, רגישות, כאב ראש, עפעפיים נפולים, חיוך לא אחיד, עיניים יבשות או תגובה אלרגית.

במידה ותחליט או תחליטי לבצע את הטיפול, אשמח לעמוד לשירותך, להקשיב ולהשיב לכל שאלה, להבין את הצורך, להסביר לך על התהליך, על תופעות הלוואי האפשריות והטיפול בהן – ורק אם יהיה בכך צורך ממשי, אטפל בכך בצורה רפואית אסתטית.