ד"ר רם קיילוס

מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית

הרמת חזה

לצפייה בגלריה >

נשים ונערות נוטות לגלות עניין רב בניתוחי הרמת חזה ממגוון סיבות, בהן: שדיים כבדים וגדולים, גנים ותורשה, שדיים בגובה שונה, תנודות במשקל הגוף, צניחת שדיים, תחושת חוסר נוחות וביטחון עצמי נמוך.

הניתוח המבוצע ברובו מצורך אסתטי בלבד, מצעיר את צורת החזה והאסתטיקה הכללית – ומעניק למטופלות מראה שדיים צעירים ואת החזה המוצק, המעוצב והזקור, אליו רצו להגיע.

בטרם תבחרי לבצע ניתוח להרמת חזה, חשוב לי מאד כמנתח פלסטי מומחה בתחום וכסמכות רפואית מטפלת, שתיקחי לעצמך את כל הזמן שאת צריכה, תקראי ותלמדי את הנושא ובמידה ותהיי מעוניינת בכך – אשמח להבין אתך מהו הצורך שלך, אשיב לשאלותייך, אייעץ, אאבחן ואעניק לך טיפול כירורגי ברמה הגבוהה ביותר, בתוצאת הלוק האסתטי אליו תרצי להגיע.

מהו ניתוח הרמת חזה?

ניתוח להרמת חזה הוא ניתוח המתבצע ע”י הסרת עודפי עור, הידוק רקמת השד הבסיסית ועיצוב מחדש של השדיים.

במקרים בהם אבד נפח החזה בשל הזדקנות או הנקה, עשוי ניתוח להרמת חזה בתוספת שתלים להיות הפתרון המקיף ביותר לשחזור הנפח.

מתי יתאים עבורך ניתוח להרמת חזה?

  • אם הנך מרגישה ששדייך איבדו צורה
  • אם הפטמות נוטות כלפי מטה
  • אם שדייך צונחים מתחת לקפל השד
  • אם הנך מבקשת להגדיל או להקטין את החזה
  • אם חווית צניחת חזה או אובדן נפח
  • אם שדייך בגבהים שונים (א-סימטריים)
  • אם בריאותך הכללית טובה

מהם סוגי הרמת החזה הקיימים?

לאחר שאבדוק עמך את הצורך, שלשמו את מעוניינת לבצע את ניתוח הרמת החזה ואוודא שהנך מתאימה לכך בכל הפרמטרים, אמליץ לך על סוג הרמת החזה המתאים לך ביותר מבין הסוגים הבאים:

“Periareolar Mastopexy”

טכניקה להרמת חזה, באמצעותה אני יוצר חתך לאורך גבולות עטרת השד ומהדק בעזרתו את השדיים. השימוש בטכניקה זו מיועד עבורך במידה ואת חווה צניחת חזה מינימלית, או שישנם אזורים רחבים שהיית רוצה לשפר את מראם. בתום הניתוח, ייתכן ותופיע צלקת, אשר תשתלב בשינוי הטבעי בפיגמנטציה.

חתך סוכריה על מקל “לוליפופ” (טכניקת צלקת אופקית)

טכניקה זו להרמת חזה מיועדת עבורך במקרה בו הנך מעוניינת לתקן צניחת שד מתונה ולחדש באופן נרחב יותר את השדיים. באמצעות הטכניקה, אני יוצר חתך בצורת סוכריה על מקל או חור מפתח, המקיף את עטרת השד ומשתרע כלפי מטה לעבר קפל השד.

במקרים מסוימים אני מבצע גם חתך אופקי קטן לאורך קו המתאר הטבעי של קפל השד.

חתך עוגן (הרמת חזה מלאה)

טכניקת הרמת חזה מלאה מיועדת עבורך במידה ומבנה החזה הטבעי שלך גדול, והנך חווה צניחה רבה שלו או שיש לך עודפי עור משמעותיים. במסגרת הרמת החזה המלאה אני יוצר חתך בצורת עוגן (נראה כמו “T” הפוכה), הנעשה בקצוות העטרה ובצורה אופקית לאורך קפל החזה.

שילוב ניתוחים

אם את מעוניינת להגדיל או להקטין את החזה שלך, לשפר את נפח או צורת החזה, לעבור טיפול “מאמי מייקאובר” או לבצע ניתוחים פלסטיים נוספים בחזה – אוכל לשלב אותם עבורך במהלך ניתוח הרמת החזה, ומבלי הצורך שתגיעי לעוד ניתוח.

מהו מהלך הניתוח וכמה זמן הוא נמשך?

הניתוח יתבצע בהרדמה כללית, במהלכו ארים ואהדק את רקמת השד הבסיסית, אסיר עודפי עור ואצעיר את צורת השדיים שלך. אם יהיה בכך צורך, אשנה גם את גודלן של הפטמות והעטרות בשד.

ניתוח בסיסי להרמת חזה אורך כשעה עד שלוש שעות. אולם במידה ותהיי מעוניינת לשלב בו טיפול או ניתוח פלסטי נוסף, זמן הסיום עשוי להתארך.

בסוף הניתוח, ייתכן ויופיעו אצלך צלקות קטנות ומזעריות, אותן אוכל לטשטש ולשוות להן מראה טבעי שיתקבל הודות להבנתי העמוקה באנטומיית הפנים והגוף, לצד ידע רב בדינמיקה של אור וצל שרכשתי.

מהו תהליך ההחלמה?

לאחר הניתוח תתבקשי לנוח למשך שארית היום וללבוש חזיית ספורט כירורגית, שתסייע לך בהפחתת הנפיחות ותתמוך בשדייך בזמן ההתאוששות וההחלמה.

ייתכן ותחווי רגישות וחבורות קלות וזמניות, אשר צפויות לחלוף במהירה. במידה ותחושי בחוסר נוחות, תוכלי בכל שלב לנטול כדורים משככי כאבים.

בתום התאוששות קלה אצלי בקליניקה ולאחר שתחושי במיטבך, תוכלי לחזור הביתה או להישאר בלילה להשגחה.

כחלק מתהליך הריפוי, אבקש ממך להימנע מקיום פעילות גופנית או אירובית במשך ארבעה שבועות, ולהגיע אליי לביקורת בתום שלושה חודשים, חצי שנה ושנה.

חשוב לי שתדעי כי אני זמין לך, לכל שאלה ושאלה, וכן לכל עדכון בשינוי במצבך הבריאותי.

במהלך החודשים הקרובים, צורתם ומיקומם של השדיים שלך יתייצב בהדרגה במקום, הצלקות ידעכו ותיהני ממראה של שדיים מוצקים וזקורים.

האם ניתן להניק לאחר ניתוח להרמת חזה?

הרמת חזה איננה משפיעה על יכולתך להניק, אולם חשוב לי שתצייני זאת בטרם הניתוח, על מנת שאוכל לבנות עבורך תכנית מותאמת להנקה, בה אוודא גם את שמירתם של צינורות החלב שלמים.

אם את מעוניינת לקבל מידע נוסף אודות הניתוח, אשמח לעמוד לשירותך ולהשיב לך כל שאלה.

לצפייה בגלריה >