ד"ר רם קיילוס

מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית

ניתוח הגדלת חזה

לצפייה בגלריה >

ניתוח הגדלת חזה הוא הניתוח הקוסמטי הפופולרי והנפוץ ביותר בעולם וגם בישראל.

נשים ונערות רבות מגלות עניין בניתוחי הגדלת חזה מסיבות מגוונות, בהן: שדיים קטנים, חזה נפול, שדיים בלתי פרופורציונליים או א-סימטריים, אובדן נפח שד בשל הריון או הנקה, דימוי עצמי נמוך ורצון להעלאת הביטחון העצמי.

על מנת לדמות ולהמחיש את התוצאה הקוסמטית אליה אוכל להגיע בניתוח להגדלת החזה שלך, תוכלי להיעזר בפיתוח ייחודי המובנה אצלי באתר, אשר ישקלל את נתוני גובהך, משקלך ומידת החזה שתזיני – ויציג לך תמונות בעלות מבנה גוף וחזה דומה, בהתאם. 

בטרם תבחרי לבצע את ניתוח הגדלת החזה, חשוב לי מאד כמנתח פלסטי מומחה בתחום וכסמכות רפואית מטפלת, שתיקחי לעצמך את כל הזמן שאת צריכה לחשוב על כך.

לאחר שתרצי להתחיל בתהליך, אבין את הצורך שלך לעומקו, אשיב לשאלותייך, אייעץ, אאבחן ואעניק לך טיפול כירורגי ברמה הגבוהה ביותר, בתוצאת הלוק האסתטי אליו תרצי להגיע.

ייעוץ ראשוני

בפגישתנו הראשונה, אבקש ללמוד ממך את הצורך האמיתי והכנה שלך לסיבת התעניינותך בניתוח להגדלת חזה. אנסה להבין ממך האם מדובר בצורך רפואי או בצורך אסתטי, ולאחר מכן אאבחן אותך, אבדוק ואמדוד את צורת שדייך, אעריך את מצבך הבריאותי ואת התאמתך לביצוע הטיפול, ואציג בפנייך את האפשרויות לבחירת נפח השתלים.

אחר כך, אבקש ממך לנסות שתלים לדוגמה שעוצבו במיוחד על מנת להמחיש לך כיצד תרגישי ותיראי עמם בחזייה, בבגד-ים ובכל פריט לבוש אחר שתביאי עמך. בשלב הבא, אעבור ביחד אתך על גלריית תמונות חזה של נשים ונערות בהן טיפלתי, ממנה תבחרי במראה החזה המושלם, אליו תרצי שגופך יגיע. 

מה קורה ביום הניתוח?

כשעה לפני הניתוח תתבקשי להגיע אל הקליניקה שלי, ברחוב המנופים 2 בהרצליה פיתוח- בה תפגשי אותי, את האחיות ואת המרדים, ונסמן את האזורים המיועדים לטיפול. 

הניתוח יארך כשעה בלבד ויתבצע תחת הרדמה כללית, ממנה יתאושש גופך בקלות ובמהירות, ותתעוררי בחזייה וללא תפרים להסרה. שכבת דבק קלה תימצא על עורך מעל לחתך דרכו הוחדרו השתלים, ותטופלי במשכך כאבים על מנת לשמור על רווחתך וחיוניותך לאחר הניתוח. 

לנוחיותך, אשאיר לך את מספר הטלפון הנייד שלי, בו אהיה זמין לך לכל שאלה. לילה לאחר הניתוח, אתקשר ואדרוש בשלומך.

החלמה והתאוששות:

מטופלות רבות מדווחות על 75% התאוששות בתוך שבוע עד 10 ימים מהניתוח, על חזרה לעבודה ולנהיגה בתוך שבוע, ועל חזרה לפעילות מלאה כולל ספורט, בתוך 4 שבועות.

תוצאה:

בתוך 6 שבועות ייקלטו השתלים סופית בשדייך, ואילו המראה הקוסמטי אליו ביקשת להגיע יתגלה בפנייך, במלואו. 

חשוב לי שתזכרי, כי לאורך כל תהליך ההתאוששות שלך, אשמח לראותך בכל עת שרק תרצי, ואהיה זמין לך לכל שאלה.

לצפייה בגלריה >

לקוחות ממליצות: