ד"ר רם קיילוס

מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית

הסרת נגעי עור ותיקון צלקות

חשיפה ממושכת לשמש, גנטיקה, מחלות רקע, זיהום חיידקי וסרטן העור – הם חלק מהגורמים העלולים להשפיע על הופעתם והמשך יצירתם של נגעי עור וצרכים אסתטיים בנשים וגברים כאחד.

נגעי העור השכיחים, הנם שפירים במרביתם ואינם מצריכים הליך רפואי. אולם נגעי העור הממאירים או הקדם-סרטניים, יצריכו את בדיקתי הכירורגית המיידית כמנתח פלסטי ואת התערבותי, למען בריאותך.

במהלך 30 השנים האחרונות ביצעתי אלפי הסרות נגע של שומות שפירות וציסטות, ושל סרטן העור ואף תיקנתי צלקות ששינו צבע או מרקם – באמצעות הליך רפואי בו שילבתי את הידע המקצועי שצברתי, את הניסיון ואת המומחיות הטכנית – בעזרתם השגתי למטופלותיי ולמטופליי את התוצאה הקוסמטית הטובה ביותר, לכל גיל ומין.

אם הבחנת בנגע עור בודד או במספר נגעים על גבי גופך, אשמח לעמוד לשירותך, להקשיב ולהשיב לכל שאלה, לבדוק זאת עבורך, להסביר לך את הממצאים – ורק אם יהיה בכך צורך ממשי, אטפל בכך בצורה רפואית ומבלי שיבחינו כלל שנותחת.

בסוף הטיפול, אשר יושפע מהגנטיקה המשפחתית שלך ומטכניקת הסרת הנגע בה אשתמש, ייתכן ותופיע אצלך צלקת קטנה ומזערית, אותה אוכל לטשטש ולשוות לה מראה טבעי שיתקבל הודות להבנתי העמוקה באנטומיית הפנים והגוף, לצד ידע רב בדינמיקה של אור וצל שרכשתי.

אם הבחנת בנגע עור או שקיים אצלך צורך אסתטי ולבטים לגבי דרכי טיפול – אשמח לייעץ לך בנושא, להתאים את הטיפול הנכון ביותר בשבילך וללוות אותך לאורך כל התהליך.

יש לך צלקת שמפריעה לך? ניתן לתאם איתי פגישת ייעוץ ואספר לך כיצד ניתן לטשטש וכמעט להעלים אותה לגמרי.